Techniküm pres. Stashkov

27/04/2017

Info

Muzyka nie zna granic.
Pozwala nam podróżować swobodnie przez kraje i kontynenty, porozumieć się z artystami oddalonymi od nas o tysiące kilometrów, współodczuwać z ludźmi, których nigdy nie spotkaliśmy. Inspiruje i nieustannie pobudza naszą wyobraźnię, czego owocami są gusta oraz style najróżniejszej maści. Własny idiom, własna stylistka, a przede wszystkim subtelność wykształcona przez lata grania i słuchania – oto temat nadchodzącego odcinka Techniküm.

Naszym głównym gościem będzie:

Stashkov – gnieźnieński DJ i promotor, były rezydent polskiego studia moskiewskiej radiostacji RTS. FM. Od dekady związany z kolektywem Szajse Records, który zrzesza zarówno kreatywnych muzyków jak i pomysłowych designerów, co pozwoliło grupie na organizację pełnych rozmachu projektów, podczas których można było usłyszeć czołówkę polskich i zagranicznych artystów (CanDID Audiovisual Festival, GAMMA Festival, klubowe rejsy On Boat podczas Audioriver Festival). Współpraca z Szajse Recors oraz własne, głównie rosyjskie inspiracje muzyczne sprawiły, że Stashkov wykształcił własną stylistykę subtelnych odcieni, której trzonami są niezwykle staranna selekcja oraz brzmienia z zakresu deep, dub i tech.

https://soundcloud.com/stashkovy

Wspierać go będzie:

Zboro – rezydent Projekt LAB, współorganizator cyklu Techniküm i założyciel świeżego cyklu Deepness. DJ i promotor. Jego miksy są połączeniem surowego minimal’u, głębokiego deep tech’u, subtelnych wokalnych cutów, oraz gorącego house’u, które nie pozwolą szybko zakończyć czwartkowego wieczoru.

https://soundcloud.com/zboro

Pozostańcie z nami – na żywo lub poprzez livestream, dzięki któremu możecie obserwować nasze klubowe poczynania.

Lineup

Stashkov, Zboro