Techniküm pres. Tawbaq

06/04/2017

Info

Tax: *lista fb free do 00:00 / 10 zł
#free #deep #tech #groove #minimal #techno #electronica #house #livestream

Kolejny nieznany obiekt zbliża się ku naszej planecie. Szum zakłóceń nie pozwala na pełną identyfikację celu. Obliczenia wykazują przybliżony czas wejścia w atmosferę.
Poziom zagrożenia: ponad normą.
Stan gotowości: ponad normą.
Szanse przetrwania: nieznane.

Tawbaq – dj i producent, właściciel wytwórni Hypnotic Landscapes Records, która zajmuje się wydawaniem projektów spod znaku nastrojowej i onirycznej elektroniki. Jego własne utwory balansują na granicy ambient i techno, często ograniczając się do wolnego, somnambulicznego tempa. Wydawnictwa w takich wytwórniach jak Circular Limited, Dirty Stuff Records, Tenebrous Music oraz DSR Digital zaowocowały występem artysty w berlińskim Tresorze – tym razem jednak Tawbaq zjawi się na scenie Techniküm, by zaprezentować swój nowy album „Polar Expedition”, mający ukazać się dzień później w kultowym wydawnictwie Circular Limited.
SC: https://soundcloud.com/tawbaq

Nilus – rezydent Projekt LAB i współorganizator cyklu Techniküm , młody DJ i promotor, którego sety łączą w sobie zarówno ascetyzm i surowość techno, z melodyjnością brudnych sampli oraz ciężką elektroniką
SC: https://soundcloud.com/nilus-9509

Muzyczna podróż rozpoczyna się o 22.00 – wszyscy Ci, którzy zostaną w domach, mogą podróżować z nami i doświadczać muzyki przez livestream!

Lineup

Tawbaq, Nilus