Technokracja & Friends

08/07/2017

Info

TECHNOKRACJA – koncepcja ustroju społecznego, w którym władzę sprawują technicy, eksperci, organizatorzy i kierownicy produkcji.

Po głośnych wydarzeniach z Bas Mooy, Phase Fatale czy Ansome, czas trochę ochłonąć i skupić się także na rodzimych artystach. Kolejną edycję Technokracji uświetni występ bardzo dobrze zapowiadającego się producenta techno z Nowego Sącza – HENGSLE!

Hengsle (BLCKSTR / BDK / P!L / Nowy Sącz)
Tomasz Pasoń bo tak naprawdę się nazywa, pochodzi z okolic Nowego Sącza. Mówi o sobie, że jest maniakiem brudnych dźwięków, muzyki Industrial i Detroit Techno, jednak wśród swoich muzycznych upodobań zawsze podkreśla miłość do muzyki Lofi house- pełnej szumów, szmerów, które dalekie są od mainstreamu. Był Rezydentem Nowosądeckich klubów Guinness Pubi Nova Baza.Twórcą comiesięcznego cyklu imprez HENGSLE Invites, na które zapraszał różnych gości, by razem z nim stanęli za deckami. Oprócz tego, że uwielbia przekazywać swoje uczucia poprzez dj-sety, jest również fanatykiem instrumentów, których brzmienie wykorzystuje do tworzenia muzyki na żywo. Członek Biura Dzwięku Katowice, które reprezentował w 2016 roku na Festiwalu Tauron Nowa Muzyka.

SC: https://soundcloud.com/8861779
YT: https://www.youtube.com/watch?v=uPI2MkTpLYQ
Podcast: https://www.youtube.com/watch?v=vmrqjb_gdWU&t=1852s

support:
– tba
– No_Contact (Technokracja / Poznań)
– Potocki (Technokracja / Poznań)

Bar:
– tba

Lineup

Hengsle, no_contact, Potocki, TBA