Technokracja vs Atom

07/07/2018

Info

“W życiu każdego promotora przychodzi taki moment, gdy może już przebierać w ofertach artystów. My już ten przełom mamy dawno za sobą i czasem na prawdę ciężko przebrnąć przez korespondecję mailową składającą się głównie z maili od wierzycieli i kolejnych ofert pożyczek dla ludzi sięgających dna ale również propozycji ciekawych artystów. Z czystej przekory odrzuciliśmy wnioski agencji promujących takie nazwiska jak Chrisa Liebing, Sven Väth a wybraliśmy nie mniejsze choć może trochę bardziej lokalne legendy, A.T.O.M. czyli
Tralien & Thomas Palec
Tralien Człowiek instytucja, który jako jedyny w Poznaniu potrafił zagrać w trzech klubach jednego wieczoru (osuszając przy tym 3 bary oczywiście). Objechał cały kraj również w ramach cyklu imprez na 25 lecie Tresora, w którym też miał okazję wystąpić. Podobno set na Audioriver też mu wyszedł.
Ciśnie mocne, głębokie, nowoczesne techno z 4 kanałów a do tego ma zasadę grania numerów nie starszych niż trzy dni, w tym również wielu nie wydanych od zaprzyjaźnionych twórców.
Thomas Palec – weteran Luzzter i wynalazca czerwonej serii, z woja wyniósł umiejętnośc idealnego wstrzelenia się w oczekiwania publiczności oraz zdolność wspinania się na leśne ambony na róznego rodzaju festiwalach (Pozdro Agregatik ◑ 2k18). Ma efektor i nie zawaha się go użyć!
Co zadecydowało o tym, że wybraliśmy właśnie Ich?
Skill?
Fejm?
Czy to, że koszt transportu to 10zł uberem?
Wszystko razem ale tak na prawdę to po prostu lubimy tych skromnych chłopaków z Poznania, którzy zrobili dużo dobrego dla poznańskiej i polskiej sceny. Poza tym zawsze nas wzrusza jak o siebie dbają w trakcie melanżu. Na przykład ostatnio jeden drugiego pakował do taksówki ale zapomniał o głowie i przytrzasnął ją drzwiami. Czyż to nie jest urocze? ♥”

Lineup

Tralien, Thomas Palec, Spete, Impakt, Potocki / Panic System, KVSN, Milosh, no_contact/Pinopa